Ravi

Hambaravi teenused


Proteesimine 

Proteesimise eesmärk on hammaste funktsiooni ja esteetika taastamine. Valmistame kolme liiki proteese: suust eemaldatavad, suhu fikseeritud ja kombineeritud proteesid

Vaata lähemalt

Igemeravi

Igemehaigused on kaariese kõrval teiseks enamlevinud suuõõne haiguseks. Üldistatult võib eristada kahte suurt gruppi igemehaiguseid – gingiviit ehk igemepõletik ja paradontiit ehk hamba kinnitussüsteemi kahjustav põletik.

Vaata lähemalt

Ennetus ja suuhügieeniteenused

Hamba- ja igemehaiguste tekkimisel on üheks oluliseks teguriks ka hammaskonnale kinnituv hambakatt ja -kivi ning soovitame nende ladestuste eemaldamiseks regulaarselt külastada suuhügienisti või hambaarsti.  Järjepidev hammaste puhastus aitab hoida hambad puhtad ja terved.

Vaata lähemalt

Suukirurgia

Osutame mitmesuguseid kirurgilis teenuseid: hamba või hambajuurte eemaldamine, tarkusehammaste eemaldamine, tsüsti eemaldamine, uudismoodustiste eemaldamine…

Vaata lähemalt

Implantatsioon

Implantaadid on parim lahendus puuduvate hammaste asendamiseks. 
Hambaimplantaat on titaanist kõrgtehnoloogiline kunsthambajuur, mis asetatakse lõualuusse vähetraumeeriva, kohalikku tuimestustusega teostatud kirurgilise protseduuri käigus. 

Vaata lähemalt

Juureravi

Juureravis kasutame hambaravimikroskoope, mille abil saab kontrollida patsiendi juurekanalite puhtust, tuvastada võimalikke mõrasid ning hambajuure murde. Mikroskoop võimaldab avastada ka kitsaid lisakanaleid, tänu millele on võimalik ravida juurekanaleid, mida varem peeti läbimatuteks.

Vaata lähemalt